Znajdź najlepszą firmę!

HURTAP SA


Górnicza 2

99-100 Łęczyca

Numer telefonu: 24 721 05 34

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Stoper do uszu | HURTAP SA


Krótki opis firmy Stoper do uszu | HURTAP SA

Wśród różnorodnych akcesoriów służących ochronie słuchu znaczącą rolę odgrywają specjalnie zaprojektowane produkty, które mają za zadanie zmniejszać poziom docierającego do ucha dźwięku. Te akcesoria, wykonane z materiałów takich jak pianka, silikon czy wosk, są dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników. Ich głównym celem jest redukcja hałasu, co jest szczególnie istotne w środowiskach, gdzie poziom dźwięku może przekraczać bezpieczne normy.

Produkty te znajdują zastosowanie w wielu sytuacjach. Są używane przez osoby pracujące w hałaśliwych środowiskach przemysłowych, przez muzyków oraz przez uczestników głośnych wydarzeń, takich jak koncerty czy festiwale. Ponadto stopery do uszu stanowią pomocniczy środek dla osób, które mają trudności z zasypianiem w środowiskach o zwiększonym poziomie hałasu. Innym ważnym zastosowaniem jest ochrona słuchu podczas podróży lotniczych, gdzie zmiany ciśnienia mogą być niekomfortowe dla niektórych pasażerów.

Wybór odpowiedniego typu produktu zależy od indywidualnych potrzeb użytkownika. Modele wykonane z pianki są często jednorazowe i zapewniają dobre dopasowanie do kształtu kanału słuchowego, co pozwala na skuteczną izolację od dźwięków zewnętrznych. Z kolei produkty silikonowe są wielokrotnego użytku i mogą być formowane, aby lepiej pasowały do ucha użytkownika.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy niedaleko

Health Team


Radwańska 68, Łódź

Zobacz >

Herla


Pojezierska 90, Łódź

Zobacz >